Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri

 

22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasında doğan erkeklerin burç grubu yengeç burcudur. Yengeç burcunu tanımlayan en temel özellik evcimen ve içine kapalı bir erkek olmasıdır. Onu diğer erkeklerden ayıran en önemli özellik sık sık evde vakit geçirmeyi sevmesi, çok az arkadaşını olması ve sosyal hayatını neredeyse sıfıra indirgeyerek reddetmesidir. Yengeç burcu erkeğinin hayatında sevdiği kadın ve annesinden başka bir kadının bulunması olası değildir. Çünkü o sosyal ortamlara girmeyi, sosyalleşmeyi, dışarı çıkmayı, hayata karışmayı, evde kalmayı yeğler. Bu yüzden evde kalmak, evin düzeni temizliği ve bakımı yengeç burcu erkeği için çok önemlidir. Yengeç burcu erkeğinin yazımızın başında nekadar içine kapanık olduğunu belirtmiştik. Bunu en önemli nedenlerinden biri yengeç burcu erkeğinin bir kere kırıldıktan sonra bu tecrübeyi sürekli yaşayacağını düşünecek olmasıdır.

Eğer eskiden yaşadığı aşk hayatında aldatıldı veya ciddi bir oranda kırıldıysa yengeç burcu erkeğini tekrar kabuğundan çıkartmak hayatında bulunacak kadın için adeta bir kabusa dönüşebilir.

Çünkü yengeç burcu erkeği sadece kendisine güven veren kadınlarla birlikte olmayı seçecek ve bu kadından asla vazgeçmeyecektir. Eğer yengeç burcu erkeğinin hayatındaki bir kadınsanız onun sadakati ve sonsuz sevgisi bakımından oldukça şanslısınız. Fakat geçmiş hayatında yaşadığı olumsuz bir aşk hayatı, yaşadığı olumsuz tecrübeler varsa bir okadar şanslısınız. Çünkü yengeç burcu erkeğini kabuğundan çıkartmak hayata karışmasını sağlamak bir okadar zordur. Ayrıca fazla sosyal aktif ve dışarı çıkmayı seven bir kadınsanız yengeç burcu erkeği ile neredeyse hiç anlaşamayacağınızı belirtelim. O kendisi gibi durgun, evde bulunmaktan hoşlanan ve fazla arkadaş ortamlarına girmekten çekinen bir kadın arayışında olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz