Yay Burcu Erkeği Özellikleri

 

22 Kasım – 21 Aralık tarihinde doğan erkeklerin burç grubu yay burcudur. Yay burcu tam bir ev erkeğidir. İdeal ev erkeği olan yay burcu hem çocuklarına karşı sorumluluklarını hem de eşine karşı sorumluluklarını yerine getirmesi ile bilinirler. İş hayatında oldukça otoriter bir tip olan yay burcu erkekleri aynı zamanda temizliğe ve düzene çok önem verirler. Yay burcu erkekleri için temizlik ve düzen evlerindeki hijyen çok önemlidir. Onlar dağınık bir ortamda çalışamazlar hatta hayal bile kuramazlar. Onlar için evinin toplu olması, huzurlu olması her şeyden önemlidir. Bu yüzden çocuklarıyla çok fazla zaman geçirirler, evde bulunmaktan hoşlanırlar ve eşlerine yardım ederler. Yay burcu erkeklerinin ideal birer eş olduğunu söylemiştik.

Peki henüz evlenmemiş yay burcu erkekleri aşk hayatını nasıl yaşarlar? Sevdiği kadını şımartmayı, onlara sürpriz yapmayı seven yay burcu erkekleri damarlarına basıldığında ise tek kalemde sevdiği kadını dahil silebilecek kadar gururludurlar. Yay burcu erkekleri gururları için yaşar. Bu yüzden yay burcu erkeği ile tartışma esnasında ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat edin.

Çünkü kin tutmamasına rağmen yay burcu erkeği söylenenleri asla unutmaz ve yeri geldiğinde onları size karşı kullanmaktan da çekinmez. Yay burcu erkeği dürüst ve doğrucudur. İşinde gücünde asla hileye hurdaya başvurmaz. Bu yüzden aşk hayatında da dürüstlüğü ile bilinirler. Karşı taraftan da aynı şekilde dürüstlük bekleyen yay burcu erkeklerinin çevresinde kendisi gibi dürüst arkadaşları bulunur. Birkaç arkadaş grubundan oluşan bu topluluk içinde yay burcu erkeği kendinden emin ve iyi hisseder. Bu yüzden yıllar boyu süren sağlam arkadaşlıkları bulunur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz