Ünlülerin de Uyguladığı Bakım Hileleri

Ekranlarda görmeye alışık olduğumuz birçok ünlünün de uyguladığı güzellik ve bakım tüyolarını öğrenince eminiz çok şaşıracaksınız! Daha dolgun dudaklara kavuşmak, daha pürüzsüz bir tene sahip olmak ve daha fazlası için yapabilecekleriniz yazımızda! Keyifli okumalar!

Daha Dolgun ve Pürüzsüz Dudaklara Kavuşmak İçin

Angelina Julie gibi dudakları ile nam salmış güzellerin ortak özelliği şüphesiz kusursuz dudaklarını her daim nemli, bakımlı ve pürüzsüz göstermeleri! Bu öneri hem dudaklarınızı daha dolgun hale getirmek hem de ruj uygulamadan evvel dudak çizgilerinizi yok ederek daha pürüzsüz dudaklara kavuşmanız için geliyor!

Dudaklarınızı fırçalamak kan dolaşımını arttırarak daha dolgun dudaklara kavuşmanıza yardımcı olur!

Yani dişleriniz gibi dudaklarınızı fırçalayabilirsiniz. Fakat bunu yaparken sert hareketler yapmaktan kaçının. Dudaklarınızın üzerindeki dokuyu zedelemek, dudaklarınızın ekstra olarak kızarıp yıpranmasına neden olacaktır. Hafif bir şekilde diş fırçasını dudak düzeyinde gezdirdiğinizde yine ölü derilerden kurtulabilir ve çok daha pratik bir şekilde nude rujunuzu uygulayabilirsiniz. Nude ruj uygularken kalem kullanımı da oldukça önemlidir. Çünkü halihazırda ten renginize çok yakın bir ruj kullanacağınızdan dolayı dudak çerçeveniz ortadan kaybolacaktır. Bu da dudaklarınızın belirsizliğine yol açacaktır. Dudaklarınızı daha belirgin hale getirmek için nude rujunuzla aynı tonda veya hafif koyu tonda bir kalem ile dudaklarınızı çerçevelemeyi ihmal etmeyin.

Böylece nude rujun sınırları belli olacak ve çok daha dolgun dudaklara kavuşmuş olacaksınız. İşte birbirinden farklı yöntemler ile mükemmel nude ruju uygulama teknikleri bunlar. Size de nude rujları hayatımıza soktuktan sonra rahatlığı ve keyfini fark edeceksiniz. Çünkü hem günlük makyajda hem gece makyajları ile mükemmel şekilde uyum sağlayan nude rujlar tam bir kurtarıcı.

Eyvah Tıraş Jelim Bitti ve Hiç Vaktim Yok!

Endişelenmeyin! Bacaklarınızı çok daha pürüzsüz ve kusursuz bir şekilde traş etmek için traş jelinden bile daha çok işe yaracak bir önerimiz var size! Saç kremi! Saç kremi hali hazırda oldukça kaygan ve besleyici yapıya sahiptir. Bu da kıllarınızı sıfıra yakın bir tıraş ile almanıza yardımcı olurken aynı zamanda bacaklarınızı besleyerek tahriş olmasını engellemesi anlamına gelir!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz