Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

23 Eylül – 22 Ekim tarihleri arasında doğan erkeklerin burç grubu terazi burcudur. Terazi burcu erkeği çekici, ihtişamlı ve cesurdur. Cesareti ile her daim gözleri kamaştırır. Zor bir durumda karar vermesini bilir, soğukkanlılığı ile tüm durumları yönetir. Bu yüzden terazi burcu erkekleri yöneticisi statüsünde oldukça başarılıdırlar. Yönetici statüsünde yer alan terazi burcu erkekleri çoğunlukla iş istihdamını sağlayan iş verdiği kişileri doğru bir şekilde yöneten ve iş konusunda oldukça başarılı olan erkeklerdendir. İş konusunda biraz fazla takıntılı olan terazi burcu erkeği çoğu zaman ailesini ihmal etse de aslında onun tüm çabaları ailesi içindir.

 Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Ailesine kendisini adayan bir erkek olan terazi burcu erkeği çocuklarına o kadar düşkündür ki çocukları dışında gözü hiçbir şeyi görmez. Terazi burcu erkeğinin en önemli özelliklerinden biri de kararsızlığıdır. Çoğu zaman karar veremez, en iyi faktörü seçmek ve en iyi seçeneği seçmek için ikilemde kalır. Bu yüzden terazi burcu erkeğinin çevresinde eğer güvenebileceği ve ona mantıklı kararlar almasını sağlayacak bir dost, bir arkadaş ,bir eş veya sevgili yok ise çoğu zaman verdikleri kararlar başarısızlıkla sonuçlanır. Bu yüzden terazi burcu erkeğinin arkasında güçlü, mantık çerçevesinde kararlar vermesini sağlayan bir kadın bulunmalıdır.

 

Eğer ikilemde kalan terazi burcu erkeğini bir olaya veya bir duruma yönlendirmek istiyorsanız onu mantık çerçevesinde ikna etmeniz yeterli olacaktır. Mantık çerçevesinde kararlar veren terazi burcu erkeği kim zamanda sadece duygularını dinleyerek kararlar vermektedir. Duygularını dinlediklerinde kimi zaman arkadaşlık ilişkilerinde, aile ilişkilerinde mantığı bir kenara bırakabilmektedirler. İçine kapanık bir burç olan terazi burcu erkeği sadece çok yakın çevresine ve sevgilisine derdini sırrını anlatır. Bunun dışında yakın arkadaşlar olmak üzere aile fertlerine de kendi içerisindeki dertlerini ve sıkıntılarını anlatmaktan kaçınır. Onun için otoriter gözükmek, işlerin yolunda gittiğini herkese vurgulamak her şeyden önemlidir. Bu yüzden terazi burcu erkeği hayatınızda olacaksa şimdiden sır saklamaya ve onu mantık çerçevesinde kararlar almaya yönlendirmeye hazır olmanız gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz