Tek renkli kombinler, doğru renkleri bulup kombin etmekte zorluk yaşayanların en iyi çaresi olabilir. Tek renkli bir renk düzenine sahip olan bu kıyafetler, sıkıcı bir görünüm vermezler. Tek renkli görünmelerin güzelliği basitliklerde yatar ve bu da çok şık yapar.Sizin yapmanız gereken doğru rengi seçmek ve bu seçtiğiniz renklere uygun aksesuar bulmaktır. Bu konuda 2017-2018’in tek renkli gece kombinleri hakkındaki bazı bilgiler size yardımcı olabilir. Ama önce kombin yaparken nelere dikkat edeceğimize bir bakalım:

1)Üst ve alt giyim parçaları aynı renkten kombin edilmeli. Aksesuarlar da aynı tonlarda olabilir.

2) Bu kombinde çanta ve ayakkabılar önemli parçalardandır. Çanta ve ayakkabı tercihine çok fazla önem vermelisiniz.

3) Tulum ile yapılan kombinleri seçebilirsiniz.

4)  Daha da göze hitap etmek için elbise dokuları ile oynayabilirsiniz. Renklerin farklı tonlarını deneyin.

5)  Bacaklarınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız etekli kombin seçiniz. Aynı renkleri tercih edip renklerin farklı tonlarını kullanın. Alt renkleri daha koyu kullanabilirsiniz.

Tek renk kombini için bazı öneriler:

Bordo renkli bir tulum altına parlak ayakkabılar, kadife çanta ve ceketle şıklığı yakalayabilirsiniz.

Gri renkli bir kombin yapmak istiyorsanız dar etekli ve kolsuz bir üstle kombin yapabilirsiniz. Bu size sportif bir hava katar. Bu kombine gri bir şapka da ekleyin.

Etekli tek renk bir kombinle de feminenliğinizi ortaya koyabilirsiniz.

Desenli siyah renk bir tulumla kombinleyeceğiniz aynı renkteki saat, gözlük, ayakkabı ve çanta ile siyahın asilliğini gösterin.

Bembeyaz bir kombin yapabilirsiniz. Pantolon ve kısa üstle yaptığınız kombinle gece havuz başı partisine katılabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz