Sezonun Modası Kamuflaj Deseni Nasıl Kombinlenir?

 

Kamuflaj deseni yıllardır süregelmiş moda akımlarının en başında yer alıyor. Özellikle Kylie Jenner, Kendall Jenner ve Kim Kardashian gibi ünlü isimlerinde sıklıkla kamuflaj desenini tercih etmesi ile birlikte 2019 ve hatta 2020 yıllarının başında kamuflaj desenine artık çok daha sık rastlayacağınız. Peki günlük hayata adapte edilen kamuflaj deseni nasıl kombinlenir? Merak ediyorsanız detaylar yazımızın devamında, keyifli okumalar.

Kamuflaj desenleri ve toprak tonları

Kamuflaj desenlerini günlük hayata entegre etmek ve en önemlisi fazla dikkat çekici hale getirmek istiyorsanız o halde toprak tonlarının tamamıyla kamuflaj desenlerini rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Krem rengi tonları, bej tonları tekrar haki tonlarını kullanmak veya kamuflaj deseninin içerisindeki tonları kullanmak günlük hayata bu deseni adapte etmek için ilk akla gelen yöntemlerden. Peki farklı yöntemleri de deneyebilir misiniz? Elbette, örneğin kamuflaj deseni veya neon tonları denemek.

Kamuflaj deseni ve neon renkler

Kylie Jenner gibi ünlü isimlerin sık sık günlük hayatta kamuflaj desenini tercih ettiğini söylemiştik. Bu tarz desenleri ekstra dikkat çekici hale getirmek ve tarzınızla ön planda olmak istiyorsanız o halde sarı, pembe veya neon yeşili renkleri tercih ederek kamuflaj desenini ekstra ön plana çıkartabilirsiniz. Her ne kadar 2 farklı tarz bir araya gelmiş gibi dursa da bir arada kullanıldığında oldukça dikkat çekici ve farklı kombinler elde edebilirsiniz.

 

Kamuflaj desenleri ve haki tonlar

Kamuflaj desenlerinin bütünleyicisi olarak zaten kamuflajın en hakim olduğu renklerden biri olan haki rengini devam ettirerek tüm görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Altınıza giyeceğiniz kamuflaj desenli bir pantolon, üstünüze giyeceğiniz bisiklet yaka düz basic veya hafif yırtıkları olan haki desenli bir tişört, altına giyeceğiniz hardal sarısı botlar ile oldukça tarz ve cool bir hava yakalayabilirsiniz. Eğer tişört tarzı ürünlerde kamuflaj desenini kullanmak istiyorsanız altına tekrardan haki renkli ve kargo pantolon denilen hafif bollaşarak aşağı doğru inen pantolonları tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz