Mom Jean Nasıl Kombinlenir?

 

Hemen hemen her kadının dolabında bir veya birden fazla mom jean bulunuyor. Mom jeanler bol oluşları, rahat oluşları, fiziği toparlayışları ve en önemlisi günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilirliği ile oldukça popüler. Peki ama mom jeanler nasıl kombinlenir? Dolabınızda bulunan mom jeanleri daha etkin kullanmak için çeşitli püf noktaları yazımızın devamında olacak, keyifli okumalar.

Mom jeanleri kombinlemenin en güzel yollarından biri çeşitli kemerler ile belinize vurgu yapmak. Mom jean denince aklımıza yüksek bel bir kot, retro bir hava ve kemer geliyor. Kemer çeşitlerinde ise taba rengi, deri, etnik desenlere sahip farklı kemerler satın aldığınızda zaten mom jeanin hakkını vermiş ve en güzel kombinleri ortaya çıkartmış olacaksınız. Basic beyaz tişörtünüzü mom jeaninizin içine soktuktan sonra detaylı etnik desenli farklı bir kemer ile kombinlediğinizde ortaya zaten oldukça farklı ve kişiliğinizi yansıtan bir kombin çıkmış olacak.

Bu ilk kombinimizdi. İkinci kombinimiz ise gömlekler ile mom jeani kombinlemek. Kim demiş gömleklerin sadece klasik ortamlarda giyilebileceğini. Gömleklerinizi bel kısmından bağlayarak daha spor hale getirebilir ve mom jean tarzı bol kotlarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat bu kombinde kemere yer vermemenizi öneriyoruz. Belinize tam anlamıyla oturan mom jeaninizi üzerine giyeceğiniz beyaz gömleğiniz ile kombinlediğinizde gömleğinizin alt kısmını göbeğinizden hafif yukarıda olacak şekilde bağlayın. Zaten bel kısmında bir detay bulunduğundan dolayı kemer fazla gelecektir.

Bu yüzden bu yeterli olacaktır. Üçüncü kombinleme önerimiz ise retro bir tarz katmak adına boğazlı kazaklar, uzun sarı altın rengi takılar ve bel çantaları olacak. Özellikle bel çantaları 2019 yılında oldukça trend. Bel çantaları ile mom jeanler oldukça yakışıyor. Altına giyeceğiniz beyaz spor ayakkabılar veya postallar ile kendinize ait hem retro hem de modern bir tarz yakalayabilirsiniz. Görmüş olduğunuz gibi 3 farklı kombinde 3 farklı stili sizlerle paylaştık. Sizde kendi stilinize en çok uyan kombini hemen yarın denemelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz