Kova Burcu Erkeği Yorumları

 

20 Ocak – 18 Şubat tarihinde doğanların burç grubu kova burcudur. Kova burcu erkeğini tanımlayan en temel kelime çekiciliktir. Kendisine olan özgüveni ideal bir çekicilik yaratmasına fırsat tanır ve çevresinde birçok kadını toplamasını sağlar. Onun özgüveninden ve çekiciliğinden etkilenen kadınlar çevresinde pervane olur. Kova burcu bunu iyi bildiğinden dolayı çevresinde kız arkadaşları geniştir. Kadınlarla flört etmeyi ve arkadaşlık ilişkileri geliştirmeyi seven kova burcu erkeğinin hayatında birden fazla kız arkadaşı bulunmaktadır. Hatta öyle ki kız arkadaşları için aranan birer eleman, hoş bir sohbet edilesi insan ve boş vakit bulduklarında adeta flörtleşeceği bir erkek haline gelir..

Fakat kova burcu erkeğinin çevresindeki kadınlara mavi boncuk dağıtmasının yanı sıra hayatındaki kadınada bir okadar sadık olması bu burcun zıt özellikleri arasındadır. Hayatına gerçekten aşık olabileceği bir kadın girdiğinde gözü ondan başkasını görmez, arkadaşlık ilişkilerinden vazgeçebilir ve kendini tamamen ona adayabilir. Kova burcu erkeği harika birer aile babasıdır. Çocuklarına ve eşine sadakati ile bilinen kova burcu erkeği eşini mutlu etmek için her yolu dener. Onun için eşi dünyadaki en özel kadınlardan biridir.

Aile yaşantısına çok önem veren kova burcu erkeği iş hayatında başarı göstererek ailesine bakmayı ve sorumluluklarını yerine getirmeyi asla ihmal etmez. Aşk dolu bir erkek olan kova burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız sadakatiniz, zekanız ve kimi zaman ona yaptığınız küçük sürprizler ile dikkatini çekebilirsiniz. Kova burcu erkeği çevresi tarafından çok sevilir. Çünkü çok uyumlu, her ortama uyum sağlayabilen ve sorun çıkartmayan bir burçtur. Samimi, sıcakkanlı tavrı onu iyi birer dost ve sırdaş yapar. Bu yüzden erkek arkadaşları başta olmak üzere kova burcunun düşüncesine aile fertleri de çok değer verir. Her zaman mantıklı kararlar vermeye özen gösteren kova burcu yüzüstü bırakıldığında veya terk edildiğinde kötü olaylar yaşadığında ise çabalar, sağa sola çarparak mantık çerçevesini yitirir ve duygusal kararlar vererek hata yapmaya başlar. Kova burcu erkeği özgürlüğüne düşkün bir erkektir.

Onu avucunuzun içerisinde fazla sıkmak, fazla kıskanmak, kız arkadaşlarıyla görüşmesini engellemek geri tepebilir. Eğer istiyorsa o ilişkilerini düzenleyebilir ve kız arkadaşları ile görüşmeyi kesebilir. Fakat sizin onu kontrol etmenizi asla istemeyecek ve izin vermeyecektir. Özgürlük ihtiyacını gizli bir şekilde yaşamayı tercih edecek ve ortaya farklı durumlar çıkacaktır. Eğer hayatınızda kova burcu erkeği varsa ona güvenin ve onu özgür kırakın. Kendi isteği doğrultusunda hayatına çeki düzen vermeyi çok iyi bilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz