Koç Burcu Erkeği Özellikleri

 

21 Mart – 19 Nisan tarihinde doğan erkeklerin burç grubu koç burcudur. Koç burcu için idealist, çalışkan, tuttuğunu koparan ve istediği herşeyi elde eden bir burç olduğunu söyleyebiliriz. Bu aşk hayatında da geçerlidir. Aklına koyduğu kadını hayatına dahil edene kadar binbir farklı yol deneyecektir. Her kadının dilinden anlayan ve biraz da çapkın olan koç burcu erkekleri kadınların kalbine giden yolu iyi bilmektedir. Hayalindeki kadını bulduklarında ise onu kaçırmamak ve adeta başkasına kaptırmamak için ellerinden gelen her yolu deneyecek kadar özgüvenlidirler. Bu özgüven hayatındaki kadınları derinden etkiler. Kendilerine güvenen kadınlar onları yaslanacak birer dağ gibi görür, iyi bir aile babası olacağını düşünerek evlenmeye karar verirler.

Koç burcu erkekleri bunda yanılgı yaratmaz. Çünkü harika birer eş ve iyi bir baba olurlar. Ailelerinin, geleceklerinin istikrarı için ellerinden gelen her türlü fedakarlığı yapılacak olan koç burcu erkekleri oldukça konuşkan ve samimi tavırlarıyla dikkat çekerler. Onun bulunduğu ortamda sıkılmak neredeyse imkânsızdır.

Koç burcu erkeklerinin en olumsuz özellikleri bir şeye sabredemiyor ve aceleci davranıyor oluşlarıdır. Bu yüzden alışverişi hiç sevmezler. Kadınlarla birlikte alışverişe çıkmak ve sabır göstermek onlar için oldukça zordur. Ayrıca koç burcu erkeklerinin aşk hayatında her türlü savaş ile karşı karşıya geldiğinde mücadeleyi elden bırakmayacaklarını da ekleyelim. Onlar tutkulu birer aşıktırlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz