En İlginç Moda Trendlerini İnceliyoruz

Geçmişten günümüze özellikle ünlülerde veya podyumlarda gördüğümüz en ilginç güzellik trendlerini bu yazı altında toplamayı düşündük! İşte gördüğümüz en ilginç moda ve güzellik trendleri;

Şeffaf Ayakkabılar

Hayatımıza bir süre önce girdi. Özellikle ünlülerin tercih ettiği şeffaf ayakkabı modeli modaya farklı bir yön verdi diyebiliriz. Ayağın içerisinde çıplak göründüğü veya direkt çorabın göründü şeffaf ayakkabılar oldukça ilginç! Peri masallarını andırıyor! Şeffaf ayakkabıların tamamlayıcısı olarak şeffaf çantalara da günümüzde rastlıyoruz. Çantanın içerisindeki tüm ürünler, aksesuarlar birebir görünüyor! Oldukça ilginç değil mi?

Örneğin artık şeffaf çantanın içinde cüzdan bile taşınmadan para çantanın içine direk atılabiliyor veya ruj, ayna, günlük ped gibi her şey çantanın içerisinden gözüküyor! Bizce çok ilginç bir moda akımı.

Tamamen Yırtık Kotlar

Diğer bir ilginç moda akımı ise baştan aşağı yırtık kotlar! Yalnız dizi yırtık, bileği yırtık kotlardan bahsetmiyoruz, baştan aşağı yırtık kotlardan bahsediyoruz! Öyle ki yırtık olmayan yerleri çok daha az! Kot demişken diğer bir ilginç moda akımı da tamamen kottan oluşan çizme ve botlar! Çizme ve botların deriden, süetten oluştuğunu biliyoruz. Fakat baştan aşağı kot kumaştan oluşan çizmeler de bulunuyor!

Çorap Çizmeler

Çorap çizme denilen son zamanların en moda trendlerinden biri de sokak modasına taşmış durumda! Çorap çizmeler dışardan tamamen çorap gibi görünüyor ve bileği tamamen kaplıyor! Özellikle Rihanna gibi ünlü isimlerin tercih ettiği bu moda akımı aslında hoş görünüyor, ne dersiniz?

En ilginç moda trendlerinden biri de tişörtün üzerine dantel elbiseleri ve kombinezon denen iç çamaşırlarını giymek olsa gerek! Özellikle ünlülerin tercih ettiği bu akım günümüzde hızla yayılıyor ve birçok kişi bu akımı taklit ediyor .Sizce tişörtün üzerine kombinezon gecelik tarzı satan elbiseleri giymek şık mı duruyor, yoksa rüküş mi duruyor?

Başka bir farklı ilginç moda akımı ise şüphesiz dantel elbiselerin üzerine deri ceketleri tercih etmek! Günümüzde farklı trendlerin birleştirildiğine rastlıyoruz, fakat şık dantelli ve hatta kabarık bir elbisenin üzerine deri ceket giydiğine son zamanlarda daha sık rastlar olduk. Sizce bu trend tutar m? Ya da siz denemek ister misiniz? 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz