Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

 

20 Nisan – 20 Mayıs tarihinde doğan erkeklerin burç grubu boğa burcudur. Boğa burcu oldukça soğuk ve insanlar tarafından mesafeli bulunan bir burçtur. Bunun en önemli nedenlerinden biri iş hayatındaki ve aşk hayatındaki başarısını otoritesine bağlanmasıdır. Dışarıdan soğuk, mesafeli, otoriter ve her şeyi kontrol altında tutan despot bir tip gibi gelse de aslında boğa burcu erkeği tanıdıkça eğlenceli ve naif bulunacak erkeklerdendir. Bu yüzden boğa burcu erkeğinin çevresinde çok fazla kadın yer almaz. Çünkü onu tanımaya değer bulan kadınlar zaten onun eğlenceli ve naif kişiliğini sergilediğin de ondan vazgeçemeyeceklerdir.

İlk etapta zor ve aşılması oldukça imkansız dağlar gibi görünen kişiliği hayatına girdiği kişiler için oldukça kolay birer yol olacaktır. Çünkü boğa burcu erkeği hayatına giren kadınlara onları sanki sonsuz aşkı hissettirecekmişcesine özen gösterir. Boğa burcu erkeği özel günleri asla unutmaz ve atlamaz..

Onun için ay dönümleri, yıldönümleri, sevgililer günü bir rutindir. Sürekli sevdiğine sürpriz yapmaktan ve sevdiği kadını lüks hediyelerle şımartmaktan hoşlanır. Bu yüzden boğa burcu erkeğinin hayatında bir kadınsanız oldukça şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Size sık sık sürprizler yapacak ve size dünyanın en özel kadınıymış gibi hissettirecektir. Fakat boğa burcu erkeğinin hayatında bulunan kadınların titizlik konusunda dikkat etmesi gerekiyor. Kadınların özellikle el tırnaklarına ve bakımlı olmalarına çok dikkat eden boğa burcu erkekleri bakımsız kadınlarla olmaktan kaçınacaktır. Her daim bakımlı olmanız onun ilgisini üzerinizde toplamanız açısından çok önemlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz