Başak Burcu Erkeği Özellikleri

 

23 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasında doğanların burcu başak burcudur. Başak burcu erkeklerinin belirgin en temel özelliği temizliğe, titizliğe ve düzene olan tutkularıdır. Eğer başak burcu erkeği bir sevgiliniz var ise ve sevgilinizin bir arabası varsa en az eviniz kadar derli toplu ve temiz düzenli olduğunu fark etmiş olacaksınız. Bagajında bulundurduğu temizlik malzemeleri aynı şekilde eğer evi varsa evinde de mevcut olacaktır. Hayatındaki kadına temizlik rolünü bırakmadan başak burcu erkeği tek başına temizliğe ve düzen kısmına girişebilir..

Tam bir evcimen burç olan başak burcu erkeği için düzensiz bir ortamda çalışmak doğru kararlar vermek neredeyse imkânsızdır. Onun için en önemli olan şey bulunduğu ortamı otoriter bir şekilde organize etmek ve düzene sokmaktır. Hayatında da böyledir. Hayatında çok az insan bulunur ve herkesin statüsünü kendisi belirler. Arkadaşlar, yakın arkadaşlar, aile çevresi ve sevdiği insanlar. O olmak istediği insanlar ile derdini sırrını paylaşır ve onlarla vakit geçirir.

Yakın arkadaşları başta olmak üzere ailesi başak burcu erkeği için çok önemlidir. Herhangi bir karar alırken bu kararı onlarla paylaşmaktan çekinmez. Bu yüzden genellikle ikilemde kaldığın zaman arkadaşlarına, yakın çevresine soru sormaktan kaçınmaz. Duygularını dışa dönük bir şekilde yaşamayı seven başak burcu eğer ilişki sırasında kırıldıysa, aldatıldıysa veya hassasiyet gösteriyorsa bu durumu arkadaşlarına açmadan evvel kendi içerisinde ölçüp biçip tartmak isteyebilir. Duygusal konularda oldukça kırılgan ve naif bir burç olan başak burcu erkeğinin hayatında bir kadınsanız onu kırmadan evvel mutlaka bir iki kez daha düşünmenizi öneriyoruz. Çünkü başak burcu erkeği kin tutmamasına rağmen kırılgan ve naif tavrından dolayı bir kez kırıldığında karakteri tam tersine dönebilir ve o dışa dönük sevecen naif kişiliğinin yerine içe dönük, suskun ve kızgın bir erkek alabilir. Bu yüzden başak burcu erkeğinin hayatındaki kadın mümkün olabildiğince mantık çerçevesinde hareket etmeli ve kavgalarını en az hasarla bitirilmelidir. O tartışmaktan çok hoşlanmasa da tartıştığı zaman tartışmayı çözmek adına elinden gelen her şeyi yapacaktır. Çözüm odaklı bir erkek olduğundan dolayı başak burcu erkeği ile sorun yaşadığınızda olayları çözümleyebileceğini söyleyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz