Balık Gelinlik Modelleri

Gelinlik deyince aklımıza zarif, kuğu gibi gelinlikler geliyor.. Gelinlik seçimi gelinler için en stresli, ama bir o kadar da keyifli anlardan biridir.. Gelinlik tercihinde gelinin vücudunu tanıması, ne istediğini bilmesi ve tarzına hakim olması doğru seçim için çok önemlidir. Balık gelinlik modelleri ise son zamanların en çok tercih edilen gelinlik modellerinden biridir. Özellikle son zamanlarda kır düğünlerinde zarif gelinlere rastlıyoruz. Balık gelinlik modelleri ile zarafetini birleştiren gelinler büyüleyici görünüyor.. Gelin birlikte balık gelinlik modellerine göz atalım ve en beğendiğiniz gelinliği bulmanıza yardımcı olalım;

Balık Model Gelinlikler Kimlere Yakışır?

Balık gelinlik modelleri genel anlamda biraz daha uzun boylu, ince gelin adaylarına yakışsa da aslında her gelinin en azından 1 kere deneyip üzerinde görmesi gereken bir modeldir. Eğer içinizden geliyor ise kısa boyunuza veya kilonuza rağmen balık gelinliği tercih edebilirsiniz, sizin mutluluğunuz ve içinize sinmesi yargılardan daha önemlidir.

Balık gelinlik modellerinde öne çıkan ilk şey elbette vücudu tamamen sarıyor olması.. Özellikle basen ve kalça kısmına vurgu da bulunan balık gelinlik modellerinin en zarifi şüphesiz güpür dantel ve güpür işlemeli olanları.. Baştan aşağı güpür işlemeli balık gelinlik modelleri sizi olduğunuzdan biraz daha kilolu gösterebilir. Eğer kilolu görünmek istemiyor iseniz işlemeli gelinlikler yerine biraz daha hafif tüllerden yapılmış ve daha sıkı balık gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz..

Balık Model Gelinliklerde Kuyruk Detayı

Balık gelinlik modellerinde kuyruk kısmının uzun olması boyunuzu daha uzun gösterecektir. Özellikle kalça kısmının altından doğru hafif aşağı inerken açılan gelinlik modelleri gelin adayını olduğundan daha uzun gösterir, daha rahat hareket etmesini sağlar. Eğer göğüs kupunuz küçük ise ve omuzlarınızı ortaya çıkartmak istiyor iseniz straplez balık gelinlik modellerine yönelebilirsiniz. Straplez balık gelinlik modelleri boyun dekoltesi ve omuz dekoltesi için idealdir. Bu tarz gelinlikleri tercih ettiğinizde boyun ve göğüs dekoltesi makyajınızı da ihmal etmemeniz öneriyoruz. Özellikle çıkık boyun kemiklerinin üzerine aydınlatıcı uygulandığında ortaya çok zarif bir görüntü çıkacaktır.

Balık gelinlik modellerinin kollu olanları da bulunuyor. Eğer kollarınızda fazlalıklar var ise veya daha zarif bir görüntü istiyor iseniz O halde kolları hafif tüylü olan balık gelinlik modellerinden de faydalanabilirsiniz. Bu tarz gelinlik modelleri hem koltuk altınızdaki fazlalıkları gizler hem de sizi olduğunuzdan daha zayıf ve zarif gösterir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz