Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

 

23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğan erkeklerin burç grubu aslan burcudur. Aslan burcu erkeklerinin en belirgin özelliği otoriter tavrı, gösterişli tarzı ve en önemlisi iş hayatında başarılı oluşlarını sık sık dile getirmeleridir. Kendi hakkında konuşmaktan, kendini övmekten haz alan aslan erkeğini daha fazla mutlu edecek bir şey varsa bu da çevresi tarafından övülmektir. Daima odak noktası olmayı seven aslan burcu erkeği arkadaş ortamlarında en otoriter ve sözü dinlenilen erkek olmak ister. Eğer bir mekana gidilecekse kendisinin kararı olan mekana gidilmesi onun için çok önemlidir. Başkalarının arkasından gitmeyi değil başkalarını yönlendirmeyi sever. Bu yüzden hem iş hayatında hem aşk hayatında otoriter bir tavır takınır. Aslan burcu erkekleri yönetim kapasitesi bakımından birçok burca göre en başarılı burçlar arasında sayılabilir. Girişken, cesur, kendine güveni olan aslan burcu erkekleri yönetici pozisyonunda çalıştıklarında bu işin bir üst noktasına ulaşmaktan kendini alıkoyamazlar.  

Onlar için başarı, tutku, azim ve en önemlisi gösteriş olmazsa olmazlardandır. Tarz ve tavır olarak gösterişli olduğunu söylemiştik. Bunu hoşlanacağı kadından da bekleyecektir. Onun için tekdüze gösterişsiz heyecansız ve eğlencesiz bir kadın dikkatini çekmeyecek sıradan bir kadın olacaktır. Aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmek isteyen bir kadın en az onun kadar canlı, neşeli, enerjik, pozitif  ve en önemlisi gösterişli bir tarza sahip olmalıdır. Hayatındaki kadını yönlendirmeyi seven aslan burcu erkeği kadınının istediği gibi giyinmesini, istediği yere gitmesini isteyebilir..

Kısacası kıskanç bir erkek olduğunu söyleyebiliriz. Eğer hayatınızda aslan burcu erkeği varsa fazla inatlaşmaya ve fazla direnmeye gerek yok. Çünkü bu onun kişiliğinin bir parçası. Çoğu zaman tartışmaların sonu olarak aslan burcu erkeğinin istediği olacaktır. Kısacası aslan burcu erkeği ile zıtlaşmak bir yana onun dediklerini dinlemeyi şimdiden öğrenmelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz