Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

 

23 Ekim – 21 Kasım tarihinde doğan erkeklerin burç grubu akrep burcudur. Akrep burcu kendine olan özgüveni, salaş tavırları ve her daim kadınları etkileyen tarzı ile dikkat çekmektedir. Akrep burcu erkeğini tek görüşte anlayabilirsiniz. Çünkü bu kadar megaloman bir ifade ve bu kadar egonun yakıştığı bir erkek olamaz. Bu yüzden akrep burcu erkeklerinin hızlı bir aşk hayatı olur.

Karşındaki kadına nasıl davranması gerektiğini ve karşısındaki kadının ilişkiden ne istediğini bilen akrep burcu erkekleri hayatına giren tüm kadınları dört dörtlük mutlu edebilecek kadar güce sahiptir. Onlar için kadınları anlamak çok kolay bir olgudur. Bu yüzden hayatına giren hangi tarz kadın olursa olsun onun tarzına ve yaşantısına uyum sağlayarak bu yönde değişim gösterirler. Akrep burcu erkekleri için istemedikleri bir ilişkiye başlamak, istemedikleri bir işi yapmak neredeyse imkânsızdır. Onları hiçbir şeye ikna edemez ve kolay kolay diretemezsiniz. Bu yüzden akrep burcu erkekleri burnunun dikine giderler ve genellikle kendi istedikleri ilişkilerde kendi istedikleri gibi davranırlar.

Çoğu zaman ilişkileri hüsranla sonuçlansa da gerçek aşkı bulduklarında akrep burcu erkekleri harika bir aile reisi olacaktır. Akrep burcu erkeği çok duygusaldır ve duygularını dışa vurmayı seven bir erkektir. Bu yüzden hem kendisine minik sürprizler yapılmasından hem de karşısındaki kadını sürprizlerle şımartmaktan çekinmezler. Ayrıca akrep burcu erkeği çevreye, doğaya duyarlılığı ile bilinir. Hayvanlarla çocuklarla kısacası tüm çevre ile çok iyi anlaşırlar. Bu yüzden akrep burcu erkeğinin çevresinde geniş bir dostluk çerçevesi vardır. Bu çerçeveye bağlı kalarak akrep burcu erkekleri her daim sevilen, sözleri dinlenen ve grupların aranan elemanı olurlar. Akrep burcu erkeği özgürlüğüne düşkün bir erkektir. Onu fazla sıkboğaz etmek haksız yere suçlamak ve kıskanmak onu kaybetmenize neden olabilir. Eğer hayatınızda akrep burcu erkeği varsa ona güvenmeyi şimdiden öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz