Vizyonda bulunan filmleri takip etme ve vizyona yeni giren filmleri izleyerek eğlenceli vakit geçirme bireysel ve kolektif olarak insanların son dönemlerde en çok yapmış oldukları aktivitelerden biri olarak dikkat çekmektedir. Sinema salonlarında vizyona giren filmler yerli ya da yabancı ayrımı olmaksızın yoğun rağbet görmektedir. Şimdi 2018 yaz aylarında vizyonda bulanan filmler hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Ahlat Ağacı-Nuri Bilge Ceylan ( Dram türünde olan film, başarılı ve uluslar arası ödüllere sahip olan yerli yönetmen Nuri Bilge Ceylan’a aittir. Üniversiteyi yeni bitirmiş olan Sinan kitap basma hayaliyle memleketine dönmüştür. Hereditary-Toni Colletta (Tüerçe karşılığı ayin olan film korku ve gerilim türündedir. Graham ailesinin en yaşlı üyesinin ölümünden sonra evde bir takım istenmeyen hadiselerin yaşanmaya başlamıştır. Korku dolu hadiseler çekilmez bir hal almaya başlamıştır. İncredibles 2-Holly HUNTER ( Çok ilgi çeken ilk filminin ardından animasyon türdeki filmde süper aile dünyayı kurtarma macerasına devam etmektedir.

Ocean-8 Sandro BULLOCK (8’inci serisi çekilen Ocean filminde bu kez kadın soyguncuların maharetleri sunulmaktadır. Jurassic World:Fallen Kingdom(Türkçe karşılığı yıkılmış krallık olan filmde iki deneyimli yetkilinin dinozorları Isla Nubar adasından çıkarma çabası anlatılmaktadır. Film şimdiden geniş izleyici kitlesine sahip olmaktadır. Yeni vizyona giren yüksek tirajlı filmlerden beğenerek güzel bir film keyfi yapmaya ne dersiniz? İşte seçenekleriniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz